ev

Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmeti konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Ev temizliği için Pınar Temizlik’i tercih etmeniz durumunda kullanılacak kimyasal, makine vs. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır.Bunların dışında sizin fazladan bir ücret yada herhangi bir temizlik ürünü almanıza gerek görülmez.Temizlik elemanlarımız duvardan camlara tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir.Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar.

bocekilaclama

BÖCEK İLAÇLAMA

Mersin’in tüm ilçelerinde böcek ve haşere ilaçlama servisi verilmektedir. Pınar Temizlik olarak böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama sektörümüzün önde gelen firmaları arasındayız. Pınar Temizlik olarak ilkelerimizden biri “Müşteri Memnuniyeti”dir. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Apartman ve Merdiven Temizliği

Küçük çaplı apartman ve sitelerde ortak alanların temizlik ve bakımı ve aynı zamanda bahçe ve çevre temizliğinin periyodik zamanlarda temizliğinin yapılması hizmetidir. Asansör boşlukları, merdiven sahanlıkları, bodrum, merdiven ve bazaları, depo ve sığınakların temizliği, su deposu temizliği ve çatı katı gibi alanların temizliği özenle yapılır.

okul

Okul Temizliği

Okul, dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil. Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil görünmeyen yani hijyenik olarak da ele alıyoruz. Okul ve dershanelerin zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak yapılmalıdır.

ofis

Ofis Temizliği

Ofis temizliği temizlik hizmetimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bunun da bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir.

Ofis temizliğinde alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde mis gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere mis gibi tertemiz ofisler garanti ediyoruz.

Havuz Temizliği

Havuz temizliği bizim için önemlidir. Havuzlar insanların birebir etkileşim oldukları bir yerdir.Burada doğru temizlik malzemesi doğru bir şekilde kullanılmalıdır.Temizlik ardından havuz içinde kalmayacak şekilde temizlik malzemelerin iyice durulanması ve ölçüsünün yerinde olması gerekmektedir.

Havuz temizliğinde hiçbir tortu,leke vb. kirler bırakılmadan temizlenir.Havuzda kullanılan malzemelerin suya bulaşmaması için gereken önlem alınmalıdır aksi halde solunum yolları enfeksiyonu gibi değişik rahatsızlıklara yol açabilir.Bu yüzden havuz temizliği gibi konularda bizi arayın ve sağlıklı bir temizlik yapalım.

insaat

İnşaat Sonrası Temizlik

Evinizde ya da iş yerinizde tadilat yaptınız yada ilk defa taşınacaksınız ve her taraf is, kir ve kireç içerisinde.Bu sorunlu alanın temizliği konusunda tereddütleriniz var. Profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmetleri konusunda tecrübeli olan Pınar Temizlik siz değerli ev, ofis, villa ve fabrika alanları sahiplerine çözümler üretiyor ve tecrübeli ekibimizle bu ağır temizlik yükünü tamamen ortadan kaldırıyoruz.İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde eğitimli ekibiz ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Pınar Temizlik Şirketi olarak kullandığımız temizlik malzemelerini büyük bir özenle seçiyoruz. Kaliteli olan, Ev ve iş yerlerimizde kullandığımız temizlik malzemelerini seçmemizdeki asıl gaye, Siz değerli iş verenlerimiz ve temizlik personellerimizin sağlığını düşünmektir.